Jdi na obsah Jdi na menu
 


Counter-Strike Source

Counter-Strike Source můžeme zařadit jako další populární online akční hru. Jedná se o další pokračování hry Counter-Strike. Hra se tedy svému předchůdci hodně podobá, i když několik změn najdeme. Counter-Strike Source, ve zkratce CSS dostala novou grafiku, tím se stala hra z vizuálního pohledu reálnější. Díky Source enginu a použití technologie Morión Capture hra vypadá opravdu jako živá. Změny se dočkaly také mapy, které jsou obohaceny několika drobných detailů, ale i fyzika nezůstala pozadu.

Potřebné downloady ke hře Counter-Strike Source najdete v sekci download

Jak si u nás zahrát?

Nejlepší způsob jak si u nás zahrát je, že si do počítače stáhnete našeho herního klienta. Stahujte v sekci herní klient. Po krátké instalaci aplikaci spusťte. Proběhne aktualizace a otevře se vám okno klienta. Nahoře (vlevo), pod logem Zapařit.cz máte na výběr několik her, které můžete přes našeho klienta hrát. Po výběru hry se vám zobrazí seznam serverů, jeden si vyberte a kliknete na Spustit hru ( Naleznete v pravém, dolním rohu). Za několik sekund se připojíte na server a můžete hrát.

Pokud se stane, že klient nebude nefunkční, můžete se jednoduše připojit pomocí IP adresy, kterou zadáte přímo do hry. Více v tabulce:

Trailer ke hře

HW požadavky hry

Minimální požadavky

Procesor: 1.2 GHz procesor
Graf. karta: s podporou DirectX 7
RAM: 256 MB
HDD: 3 GB
Operační systém: Windows 2000, ME, XP, Vista
Pro internet: rychlost 256Kb/s

Doporučené požadavky
 

Procesor: 2.4 GHz procesor
Graf. karta: s podporou DirectX 9
RAM: 512 MB
HDD: 3 GB
Operační systém: Windows 2000, ME, XP, Vista
Pro internet: rychlost 256Kb/s

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář